Testy prenatalne Sanco

bądź pewna zdrowia swojego dziecka już od pierwszych miesięcy życia płodu!

Po wykonaniu klasycznego i wymaganego badania USG, zdecyduj się również na test prenatalny SANCO, który pozwoli na wykluczenie wszelkich genetycznych nieprawidłowości, a w przypadku ich występowania - umożliwi przyszłym rodzicom odpowiednie przygotowanie.

Czym jest SANCO?

To specjalistyczny i niezwykle dokładny test prenatalny. W przeciwieństwie do popularnego testu PAPPA, SANCO jest testem całogenomowym, co oznacza, że pozwala wykluczyć lub potwierdzić nie tylko wystąpienie zespołu Downa, ale również innych nieprawidłowości, związanych z budową wszystkich innych par chromosomów.

Czy wiedziałaś, że poza zespołem Downa, czyli trisomią chromosomu 21, istnieje wiele innych schorzeń, bezpośrednio związanych z chromosomami dziecka? Należą do nich między innymi zespoły mikrodelecji, czyli uszkodzenia pojedynczego chromosomu, trisomia 18 (zespół Edwardsa) i 13 (zespół Patau) oraz aneuploidie. Test SANCO pozwala na wykluczenie lub potwierdzenie wady i odpowiednie przygotowanie rodziców na przyjście dziecka na świat. Pozwala on również wykluczyć ryzyko poronienia, czy określić czynnik RhD płodu, co może okazać się niezwykle ważne w przypadku wystąpienia konfliktu serologicznego .

Kto powinien wykonać test SANCO?

Test SANCO może wykonać każda kobieta w ciąży, jednak przeprowadzenie badania szczególnie zaleca się: - kobietom po 35 roku życia, które chcą uniknąć wykonywania badań inwazyjnych - kobietom, u których badanie genetyczne USG lub inne badania ultrasonograficzne i biochemiczne wykazały ryzyko związane z występowaniem aneuploidii - kobietom z innymi wyraźnymi przeciwwskazaniami do wykonywania badań inwazyjnych - kobietom chcącym sprawdzić ryzyko wystąpienia trisomii oraz innych wad chromosomowych u dziecka

Wykonywanie testu prenatalnego SANCO

Wykonanie testu SANCO lub SANCO plus jest niezwykle łatwe i szybkie. Mama musi przyjść na pobranie krwi, lub pobrać próbkę w domu i wysłać ją do naszego laboratorium. Badanie nie wymaga więc specjalnego przygotowania. Wyniki testu będą gotowe w ciągu 5 dni roboczych i pozwolą z niezwykłą precyzją określić ryzyko wad i schorzeń - test jest precyzyjny w 99% przypadków. Chcesz mieć pewność, że Twój test został przeprowadzony poprawnie? Wykonaj go w Medic House - jednej z najlepszych Warszawskich klinik, wyspecjalizowanej w zakresie ginekologii i położnictwa.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni specjaliści
  • Setki zadowolonych klientów

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Test Sanco2800 zł
Test Sanco RhD400 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa