Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to stosunkowo nowa dziedzina nauki, której zadaniem jest przywrócenie naturalnego wyglądu skóry i zatrzymanie procesów starzenia – dzięki rozwojowi medycyny i technologii jest to możliwe, bez używania inwazyjnych metod. Odróżnia to medycynę estetyczną od chirurgii plastycznej – ta pierwsza opiera się zdecydowanie na bardziej naturalnych i przystępnych rozwiązaniach, natomiast druga – na ingerencji chirurgicznej w ciało, implantach etc. Jeśli Państwa celem jest poprawienie stanu i jakości cery oraz ujędrnienie skóry – medycyna estetyczna jest idealną odpowiedzią na takie potrzeby.

 

Już w starożytności Egipcjanie i Grecy wykonywali amatorskie zabiegi, mające na celu poprawę wyglądu – to już w tych działaniach można doszukiwać się początków medycyny estetycznej. Została ona jednak faktycznie zdefiniowana dopiero we Francji w latach 80. XX wieku. Główny cel medycyny estetycznej to poprawa jakości życia osób zainteresowanych takimi zabiegami. Pozwala ona usuwać różne krępujące zmiany – nastawiona jest przede wszystkim na działanie profilaktyczne, ale sprawdza się także w leczeniu poważniejszych zmian. Medycyna estetyczna to głównie zabiegi mające poprawić jakość i stan naszej skóry – dodać jej sprężystości i zahamować proces starzenia. W jej zakres wchodzą m.in. powiększanie piersi, korekta zmian skórnych, takich jak blizny, cellulit, rozstępy.

 

Zabiegi medycyny estetycznej są nieinwazyjne, nie wymagają więc późniejszej hospitalizacji. Wykonywane są ambulatoryjnie. Wiele z nich ma działanie jedynie powierzchowne, jednak niektóre, takie jak iniekcje kolagenowe czy mezoterapia mogą dotykać głębszych warstw skóry – dlatego w Medic House przywiązujemy szczególną uwagę do tego, by zabiegi były przeprowadzane na najwyższym poziomie i w dyskretnych warunkach – od wstępnej konsultacji, aż po głębokie wypełnienia kwasem hialuronowym.

W Medic House wykonujemy szeroką gamę zabiegów estetycznych. Należą do nich między innymi:

  • Mezoterapia – czyli zabieg polegający na wykonywaniu iniekcji mikroigłami na twarzy lub ciele pacjenta – do jej wykonywania wykorzystujemy kwas hialuronowy.
  • Peelingi lekarskie – dogłębne peelingi, które odświeżą i dogłębnie odżywia Twoją skórę.
  • Wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym – polegające na użyciu naturalnej substancji występującej w ciele człowieka, do wygładzenia zmarszczek i odżywienia skóry.
 

Medycyna estetyczna przestała być dobrem luksusowym – teraz jest dostępna dla wszystkich, którzy chcą  lepiej czuć się w swoim ciele. Jeśli decydujesz się na zabieg – zdecyduj się na doświadczoną kadrę Medic House.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni specjaliści
  • Najwyższy poziom zabiegów
  • Sprawdzone i najlepiej oczyszczone preparaty

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja medyczna200 zł
Likwidacja zmarszczekod 700 zł
Mezoterapia igłowaod 300 zł
Korekta kształtu ustod 1200 zł
Wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy kwasem hialuronowymod 1200 zł
Zabieg głębokiego nawilżania Skinboostersod 800 zł
Peelingi lekarskieod 250 zł
Leczenie bruksizmuod 1600 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa