Medycyna estetyczna jest stosunkowo młodą gałęzią medycyny, która koryguje defekty estetyczne o rozmaitym podłożu oraz zapewnia komfort poprzez działania zmierzające do maksymalnego cofnięcia efektów starzenia się skóry.

Medycyna estetyczna WarszawaW Medic House przykładamy szczególną wagę do tego, aby zabiegi z tej dziedziny były przeprowadzane na najwyższym poziomie i w dyskretnych warunkach. Stosujemy sprawdzone, najlepiej oczyszczone preparaty z certyfikatami jakości do likwidacji niepożądanych zmarszczek, wypełniania pogłębionych bruzd, kondycjonowania zniszczonej słońcem czy nikotyną skóry szyi, dekoltu, dłoni, przywracania utraconej objętości twarzy czy leczenia nadmiernej potliwości. Pomagamy zmniejszyć widoczność powstałych rozstępów.

Nie możemy obiecać, że odmłodzimy pacjenta o dwadzieścia lat – do tego służy chirurgia plastyczna. Stawiamy na poprawę jakości skóry, tak, aby wyglądała świeżo, promiennie i naturalnie nawet pod koniec ciężkiego dnia.Każdy nasz pacjent jest traktowany indywidualnie i ma zapewnioną opiekę pozabiegową oraz wizyty kontrolne. W Medic House kierujemy się zasadą, że piękny wygląd to nie tylko suma wykonanych zabiegów anti-aging, lecz wypadkowa naszych nawyków, diety i prawidłowego stylu życia.

Nasz specjalista medycyny estetycznej

Dr Joanna Wiśniewska-Goryń

CHIRURG PLASTYCZNY
22 253 77 77

Gdzie nas znaleźć?

Rezerwacja

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni specjaliści
  • Najwyższy poziom zabiegów
  • Sprawdzone i najlepiej oczyszczone preparaty

Cennik

UsługaCena
Konsultacja medyczna120 zł
Likwidacja zmarszczekod 700 zł
Mezoterapia igłowaod 300 zł
Korekta kształtu ustod 1200 zł
Wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy kwasem hialuronowymod 1200 zł
Zabieg głębokiego nawilżania Skinboostersod 800 zł
Peelingi lekarskieod 250 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.