Ginekolog

Ginekologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się tak zwanymi „kobiecymi sprawami”. Każda kobieta powinna dla swojego zdrowia co najmniej raz w roku zbadać się profilaktycznie u lekarza ginekologa. Specjalista ten zna budowę i funkcjonowanie kobiecego układu płciowego i dzięki temu po badaniu wie, czy dzieje się coś co wymaga ewentualnego leczenia.

Ginekolog pomaga kobietom rozwiązywać problemy takie jak, zaburzenia miesiączkowania, stanów zapalnych pochwy, stosowania antykoncepcji, leczenia niepłodności.

W życiu kobiety nadchodzi taki czas, kiedy musi zadbać nie tylko o siebie, ale i o nowego człowieka rozwijającego się w jej ciele. Okresem ciąży, porodem i połogiem zajmuje się położnictwo, ściśle połączone z ginekologią. Ginekolog pomoże ciężarnej i młodej mamie przejść je w możliwie jak najlepszym zdrowiu kobiety i dziecka.

W obu tych dziedzinach ważnym elementem diagnostyki jest ultrasonografia. Podczas tego badania ginekolog używa się fal akustycznych o wysokiej częstotliwości, które wnikają do ciała badanej osoby. Dużą zaletą jest bezpieczeństwo pacjenta, ponieważ fale te nie uszkadzają komórek. USG ciąży pozwala określać kształt i wielkość narządów wewnętrznych w szybki i bezbolesny sposób. W położnictwie i ginekologii USG jest niesłychanie istotnym badaniem dla określenia rozwoju płodu.

W naszej przychodni wykonujemy także najnowocześniejsze testy prenatalne z wykorzystaniem krwi pobranej od matki: test PAPPA i test Panorama.

Ginekolodzy pracujący w Medic House mają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także doświadczenie medyczne poparte wieloletnią pracą w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w szpitalu CSK MSW w Warszawie.

Nasz zespół ginekologów przyjmuje w Warszawie na Mokotowie, przy ul. Biały Kamień 7.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni lekarze
  • Najlepszy na świecie sprzęt USG
  • Najwyższej klasy wyposażenie gabinetów ginekologicznych

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna160-300 zł
USG ginekologiczne TV150-180 zł
USG ciąży do 10 tc. 150 zł
USG ciąży 11-14 tc. "genetyczne" 250-300 zł
USG ciąży po 14 tc. 200 zł
USG ciąży 18-22 tc. "połówkowe" 250-300 zł
Echo serca płodu350 zł
Koagulacja szyjki macicy 500 zł
Cytologia50 zł
Kolposkopia 250 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa