Leczenie zaburzeń erekcji

Oferujemy najnowocześniejszą metodę leczenia zaburzeń erekcji wykorzystująca fale uderzeniową o niskiej energii. Ta innowacyjna terapia jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Leczenie zaburzeń erekcji przy wykorzystaniu fali uderzeniowej jest rekomendowane przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne ze względu na wysoka skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi. Dodatkowo leczenie zaburzeń wzwodu w Medic House nie wymaga stosowania farmakologii.

Wypełnij ankietę IIEF i sprawdź swój stan zdrowia płciowego.

Zaburzenia erekcji

Ponad 1,5 mln mężczyzn po 30 urodzinach zauważa u siebie problemy z erekcją. Co więcej, 50% mężczyzn w wieku od 40 do 70 lat cierpi na poważne zaburzenia erekcji.

Zaburzenie erekcji to niemożność osiągnięcia oraz utrzymania erekcji przez mężczyznę w trakcie stosunku seksualnego. Wzwód członka, jest efektem wzmożonego dopływu krwi do ciał jamistych penisa. Powszechnie określana impotencja staje się diagnozowanym zaburzeniem jeżeli występuje w co najmniej 25% podejmowanych próbach seksualnych.

Zaburzenia erekcji to istotny dla każdego mężczyzny problem. Kłopoty z potencją hamują lub całkowicie niszczą życie seksualne. Panowie czują się zażenowani i najczęściej rezygnują ze stosunków fizycznych, co niekorzystnie wpływa na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Impotencja uniemożliwia również posiadanie potomstwa, co często jest przyczyną rozpadu wielu związków. Ważne jest, aby problem nie był ukrywany w zaciszu domowym, ale zdiagnozowany i leczony pod opieką doświadczonego urologa. Nasza terapia pozwoli mężczyźnie pokonać problem i osiągać satysfakcję z udanego życia intymnego.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Powodów warunkujących zaburzenia erekcji jest wiele. U większości chorych, zaburzenia związane są ze zmianami miażdżycowymi w naczyniach tętniczych.

Ważne jest, aby panowie uświadomili sobie, ze kłopoty z potencją to nie tylko „przywilej” alkoholików lub mężczyzn w podeszłym wieku. Coraz częściej dotykają one panów w przedziale od 35 do 50 roku życia, potencjalnie zdrowych fizycznie.

W raz z wiekiem dochodzi czynnik zwany andropauzą, czyli zmniejszona produkcja testosteronu oraz zaburzenia funkcjonale i strukturalne prącia, które polegają, np. na małej ilości włókiem kolagenowych w powierzchni mięśni gładkich.

Leczenie zaburzeń erekcji

Terapia proponowana przez Medic House zakłada wykorzystanie najnowszych zdobyczy techniki – aparatu ED 1000. Aparat ten generuje falę uderzeniową o niskiej energii oraz częstotliwości, która jest emitowana ze specjalnego aplikatora.

Terapia ta wykorzystywana jest od 2005 roku w leczeniu choroby niedokrwiennej serca.

Powoduje ona tworzenie się nowych naczyń krwionośnych i wzrost przepływu krwi przez mięsień sercowy. W oparciu o tę samą zasadę działa ona w obrębie prącia, a powstające nowe naczynia, dają możliwość osiągnięcia erekcji lub istotnie poprawiają jej jakość.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leczenia zaburzeń erekcji

Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące leczenia zaburzeń wzwodu. Jeżeli Państwa pytanie nie znajduje się na liście poniżej, to prosimy o przesłanie na adres recepcja@medichouse.pl lub umówienie się na wizytę do urologa, który chętnie wyjaśni wszelkie niejasności.

Jaka jest skuteczność zabiegów?

Zabiegi mają wysoką, udowodnioną klinicznie skuteczność – pomagają większości chorych z zaburzeniami erekcji. U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami erekcji opornymi na działanie farmakoterapii, którym pozostawało dotychczas jedynie stosowanie aparatów próżniowych lub implantów, łączne zastosowanie leczenia ED 1000 i inhibitorów PDE-5, daje szansę na powrót do sprawności seksualnej. Dostrzegając wysoką, potwierdzoną badaniami skuteczność leczenia zaburzeń erekcji, od 2013 roku Europejskie Towarzystwo Urologiczne w swoich wytycznych rekomenduje zastosowanie tej metody w leczeniu dysfunkcji seksualnych u mężczyzn.

Czy zabieg jest bezpieczny? Czy występują skutki uboczne?

Leczenie zaburzeń erekcji przy pomocy ED 1000 nie wymaga zastosowania żadnych środków farmakologicznych, a sam zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Jego przeprowadzenie nie skutkuje ograniczeniami i natychmiast po zabiegu pacjent może powrócić do codziennych zajęć. Podczas szeroko zakrojonych, kilkuletnich badań klinicznych nie zaobserwowano jakichkolwiek skutków ubocznych zastosowanego leczenia.

Jak długo trwa terapia zaburzeń erekcji?

Cykl leczenia zaburzeń erekcji składa się z 6 sesji trwających 20 minut każda, rozłożonych w czasie trzech tygodni. W niektórych uzasadnionych przypadkach wskazane może być wydłużenie cyklu leczenia.

Co czuje Pacjent podczas zabiegu?

Zabiegi są bezbolesne i nie wymagają zastosowania środków znieczulających. Część pacjentów odczuwa jedynie delikatne łaskotanie w miejscu przykładania aplikatora ED 1000, które znika natychmiast po zakończeniu zabiegu.

Dodatkowe źródła wiedzy

Artykuł Daily Mail dotyczący naszej terapii: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2113265/Who-needs-Viagra-Scientists-claim-impotence-cured-permanently-sonic-blasts.html Artykuł z Miesięcznika Okręgowej Izby Lekarskiej „Puls”: Fala uderzeniowa na erekcję

Co nas wyróżnia?

  • Wysoka skuteczność
  • Bez farmakologii
  • Brak skutków ubocznych
  • Bezbolesne zabiegi

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja urologiczna180 - 220 zł
Terapia zaburzeń erekcji (6 sesji)3900 zł
4900 zł
* Na konsultację w kierunku leczenia zaburzeń erekcji, prosimy zgłaszać się z wynikiem PSA
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Lekarze zajmujacy się tą specjalizacją:

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa