Krzysztof Bukowski urolog

Krzysztof Bukowski – Specjalista Urolog, Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Poza przyjęciami w Medic House pracuje także w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Wcześniej pracował w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz w Klinice Urologii Dziecięcej w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalista Krzysztof Bukowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie swojej pracy zawodowej uczestniczył w kursach naukowych doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności m.in. w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w urologii i biopsji prostaty. Wykonuje pełną diagnostykę USG układu moczowego, USG jąder oraz TRUS – transrektalne USG prostaty.

Doktor Krzysztof Bukowski zajmuje się pełną diagnostyką i leczeniem:

 • nowotworów układu moczowego i płciowego
 • chorób urologicznych
 • zaburzeń erekcji
 • niepłodności
 • nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn

Doktor Krzysztof Bukowski wykonuje:

Opinie o Krzysztofie Bukowskim

 • Marcin S. (ZnanyLekarz)
  "SUPER LEKARZ! Obdarzony niesamowitym talentem, wiedzą i pasją do tego czym się zajmuje. (...) Jestem bardzo wdzięczny za pomoc ze strony doktora, a także za cierpliwość i empatię jaką się wykazał w moim przypadku."
 • Krystyna D. (ZnanyLekarz)
  "Doktor Krzysztof Bukowski jest lekarzem przez duże L. Bardzo kompetentny, zrównoważony, spokojny, uważny, wnikliwy i pełen empatii dla pacjenta.(...)"
 • Piotr K. (ZnanyLekarz)
  "Jestem pod stałą opieką Pana Doktora i mogę z czystym sumieniem napisać, że jest to rzeczowy lekarz z powołaniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. (...) Niezwykle bystry umysł, olbrzymia wiedza, sprawne ręce, a do tego dobry i życzliwy człowiek. Gorąco polecam!"

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja urologiczna160 zł
USG jąder140 zł
USG przezodbytnicze140 zł
USG układu moczowego140 zł
Plastyka wędzidełka700 zł
Zabieg stulejki1400 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.