Dietetyka

W obecnym świecie najczęstszą przyczyną chorób i śmierci stały się choroby wynikające ze złego sposobu odżywiania (np. nowotwory, cukrzyca). Dzieje się tak poprzez zbyt częste i wysokie spożywanie kalorycznych pokarmów zawierających niezdrowe tłuszcze i białka. Dietetyka dostarcza informacji o zasadach zdrowego odżywiania, które w połączeniu z odpowiednim trybem życia są skuteczną metodą zapobiegania chorobom występującym w dzisiejszym społeczeństwie o najwyższym rozwoju cywilizacyjnym.

Pierwsza wizyta u dietetyka składa się z badania składu ciała, wywiadu zdrowotnego, żywieniowego, wstępnej oceny sposobu odżywiania, podstawowych wskazówek i zaleceń, ewentualnego ustalenia programu dietetycznego – 45 minut.

Wizyta kontrolna to ocena postępów, efektywności wprowadzanych zmian, badanie składu ciała, ewentualna modyfikacja jadłospisu lub zaleceń – 15 minut.

Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników – 10 minut. Możliwe jest również ułożenie jadłospisu na 7 dni lub na 14 dni.

iGenesis

 

Zadbaj o siebie i swoich bliskich korzystając z najnowocześniejszego w Europie badania nutrigenetycznego iGenesis!

iGenesis bada zależności między genami. Na tej podstawie możliwe jest stworzenie diety zgodnej z potrzebami Twojego organizmu. Żywienie oparte o informacje zawarte w kodzie DNA pomoże poprawić stan zdrowia i sylwetki oraz pozwoli uniknąć wielu chorób dietozależnych. iGenesis pozwala ocenić jak Twój organizm metabolizuje m.in. witaminy (A, B6, B9, B12, C,D,E), cholinę, wapń, magnez, sód, nikiel, żelazo, laktozę, fruktozę, kofeinę, gluten. Ocenia metabolizm tłuszczów i predyspozycje do rozwoju hipercholesterolemii, metabolizm węglowodanów i predyspozycje do rozwoju hiperglikemii

 

Nasz dietetyk chętnie udzieli Państwu porad w Warszawie na Mokotowie, przy ul. Biały Kamień 7.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni lekarze
  • Setki zadowolonych pacjentów

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Pierwsza wizyta140 zł
Wizyta kontrolna70 zł
Analiza składu ciała30 zł
Jadłospis na 7 dni150 zł
Jadłospis na 14 dni250 zł
Pakiet 2 tyg.340 zł
Pakiet miesięczny500 zł
Pakiet 2-miesięczny880 zł
Pakiet kwartalny1200 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Lekarze zajmujacy się tą specjalizacją:

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa