Prowadzenie ciąży

Ciąża jest jednym z najważniejszych okresów w życiu kobiey. Przyszłe mamy z niecierpliwością oczekują na chwilę, gdy usłyszą pierwsze odgłosy swojego maleństwa, będą je mogły przytulić i wziąć na ręce. Przygotowania do tego momentu trwają dziewięć miesięcy. Jak zatem je spędzić, by ciąża przebiegała bez komplikacji?

Niezwykle istotna jest w tym momencie rola lekarza prowadzącego ciążę. W Centrum Medycznym Medic House oferujemy najwyższej jakości specjalistów, doświadczonych w prowadzeniu ciąży, których wiedza połączona z użyciem nowoczesnej aparatury zapewnią szczęśliwe rozwiązanie.

Naszym pacjentkom zapewniamy kompleksową opiekę doświadczonych lekarzy ginekologów, a także regularnie przeprowadzane testy prenatalne. Służą one rozpoznawaniu wad i ciężkich chorób płodu już we wczesnym okresie ciąży. Dzięki nim, przyszli rodzice otrzymują informacje dotyczące wagi rozwojowej dziecka lub jego chorobie genetycznej. Badania te umożliwiają wykrycie różnego rodzaju chorób, a także dzięki poziomowi rozwoju medycyny, umożliwiają rozpoczęcie leczenia dziecka już w łonie matki.

Diagnostyka prenatalna jest niezwykle pożądana u wszystkich kobiet w ciąży, a szczególnie w wieku powyżej 35 lat, ponieważ wykazują one, czy z rozwijającym się płodem jest wszystko w porządku. Do testów prenatalnych oferowanych w Medic House należą najbardziej wiarygodne i jednocześnie nieinwazyjne badanie PANORAMA. Pozwala ona na określenie ryzyka trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), zaburzeń liczby chromosomów płci, a także kilkunastu zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi. Jest nowoczesnym, a przede wszystkim niezwykle skutecznym rozwiązaniem. Żeby przeprowadzić to badanie, potrzebna jest jedynie mała próbka krwi kobiety ciężarnej. Badanie polega na izolacji DNA dziecka, które znajduje się we krwi matki, a następnie jego analizie za pomocą technik sekwencjonowania nowej generacji. Skuteczność badania przewyższa 99,5%, co pozwala na uniknięcie badań inwazyjnych, których pacjentki często się obawiają.

Oprócz testów prenatalnych, nasza wykwalifikowana kadra służy radą dotyczącą prawidłowych nawyków, które powinny być zachowane podczas ciąży. Oprócz powyższych kwestii, nasz ginekolog wykonuje badania USG. Z procesem prowadzenia ciąży spotykamy się regularnie, a nasza opieka nad ciężarną kobietą jest fachowa i kompleksowa.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni lekarze
  • Najlepszy na świecie sprzęt USG
  • Najwyższej klasy wyposażenie gabinetów ginekologicznych

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna200 - 350 zł
USG ginekologiczne200 zł
USG ciąży do 10 tc.200 - 220 zł
USG ciąży od 11 tc.250 - 280 zł
Cytologia60 zł
USG ciąży 28-32 tc. "3 trymestru"300 - 330 zł
Kolposkopia + 1 wycinek600 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa