Dr Jakub Doruchowski

Pracuję obecnie w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie, jako specjalista położnictwa i ginekologii.

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Będąc jeszcze studentem obserwowałem prace lekarzy w dziedzinie diagnostyki oraz terapii płodu. Lekarze Ci przekazywali mi nie tylko swoją wiedzę i umiejętności zdobyte za granicą, ale także zarazili mnie pasją do tej dziedziny medycyny. Będąc pod olbrzymim wrażeniem ich umiejętności postanowiłem podążać ich śladem udając się na dwuletnie stypendium w dziedzinie diagnostyki płodu w King’s College Hospital. W Londynie miałem szczęście uczyć się i pracować pod nadzorem światowej klasy konsultantów medycyny płodu a przede wszystkim obserwować Profesora Nicolaidesa. W ramach dwuletniego szkolenia uzyskałem komplet certyfikatów FMF, dzięki którym po powrocie do kraju mogę pracować w dziedzinie diagnostyki prenatalnej.

Prawidłowa diagnostyka obrazowa dziecka zapewnia rodzicom spokój, a dziecku bezpieczny rozwój. Moim zadaniem i jednocześnie powołaniem jest nie tylko czuwanie nad dzieckiem, ale także zapewnienie rodzicom intymnej, rodzinnej atmosfery podczas której będą mogli zobaczyć swoje nienarodzone dziecko i doświadczyć pięknych, pozytywnych emocji. Z drugiej strony, niestety nie każda ciąża przebiega prawidłowo. W takich sytuacjach wczesna diagnoza umożliwia interwencję, która może dać szansę na szczęśliwe zakończenie.

Jestem w pełni świadom, że każda pacjentka i każda ciążą jest inna, dlatego też do każdej pacjentki podchodzę w sposób indywidualny, starając się jak najbardziej dbać o jej komfort podczas wizyt w gabinecie.

Posiadam certyfikaty medyczne Fetal Medicine Fundation potwierdzające moje umiejętności. Informacje na temat odbytych przeze mnie szkoleń teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez Fetal Medicine Fundation dostępne są na stronie www.fetalmedicine.org.

Dr Jakub Doruchowski przyjmuje w Centrum Medycznym Medic House w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Biały Kamień 7.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna270 zł
USG ginekologiczne 250 zł
USG ciąży do 10 tc.250 zł
USG ciąży od 11 tc. "kontrolne"330 zł
USG ciąży 11-14 tc. "genetyczne"380 zł
USG ciąży 18-22 tc. "połówkowe"380 zł
USG ciąży 28-32 tc. "3 trymestru"350 zł
Konsultacja + USG ciąży referencyjne600 zł
Konsultacja + USG ciąży niereferencyjne570 zł
Konsultacja + USG podglądowe (bez wydruku)350 zł
Echo serca płodu400 zł
Cytologia płynna LBC120 zł
* Wykonanie USG 4D jest możliwie tylko
i wyłącznie podczas przeprowadzania USG referencyjnego lub USG kontrolnego ciąży dlatego, że możliwość wykonania pięknych zdjęć zależy od ułożenia maluszka w brzuchu mamy. Jeśli lekarz widzi możliwość wykonania atrakcyjnego podglądu 4D to zawsze zaproponuje pacjentce możliwość przeprowadzenia USG 4D.
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Bardzo sympatyczny lekarz, badania prenatalne wykonywane za każdym razem bez pośpiechu, dokładnie i fachowo. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem, podczas każdej wizyty uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie ważne dla nas pytania, czułam się spokojna i wiedziałam, że jesteśmy z dzieckiem w dobrych rękach.

Na pewno będę polecała doktora każdej znajomej spodziewającej się dziecka.”

Joanna Konopka

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa