Likwidacja zmarszczek

Likwidacja zmarszczek najczęściej odbywa się w formie zabiegów łączonych, dedykowanych osłabieniu działania mięśni mimicznych, wypełnieniu istniejących ubytków oraz poprawie gęstości skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu typu III.

Kiedy skorzystać z zabiegu wypełniania i usuwania zmarszczek? W przypadku, gdy zauważymy na swoim ciele:

widoczne fałdy nosowo - wargowe opadnięte kąciki ust - zmarszczki marionetki zapadnięte oczodoły zmarszczki pod oczami zmarszczki nad górną wargą - zmarszczki palacza zmarszczki pomiędzy brwiami - lwia zmarszczka zmarszczki w kącikach oczu - kurze łapki poziome zmarszczki na czole zmarszczki na nosie - zmarszczki królicze zmarszczki na szyi i dekolcie zmarszczki na brodzie

Przyczyną występowania zmarszczek mimicznych jest wzmożona praca mięśni mimicznych, co nazywane jest procesem miostarzenia. Zmarszczki mimiczne pojawiają się jako pierwsze z całej grupy zmarszczek, ponieważ wywołane są przez naturalne ruchy twarzy, takie jak: mrużenie oczu, uśmiechanie się, czy ruch brwi.

W przypadku zmarszczek statycznych i bruzd, przyczyną jest zmniejszanie się poziomu kwasu hialuronowego w skórze. Kwas hialuronowy to fizjologicznie występujący w organizmie polisacharyd, który jest odpowiedzialny za wiązanie i magazynowanie wody w tkankach. Wraz z biegiem lat, dochodzi do zmniejszania się poziomu kwasu hialuronowego w organizmie, co sprawia, że skóra staje się mniej nawilżona, wiotka, sucha, co wywołuje powstanie zmarszczek i bruzd.

Czynnikiem również prowadzącym do powstawania zmarszczek jest osłabienie włókien kolagenowych, tworzących “konstrukcję nośną” skóry. Wtedy występuje jej wiotczenie i spadek objętości, co w konsekwencji powoduje pojawienie się głębokich bruzd.

Istnieje duża ilość skutecznych sposobów na poradzenie sobie z problemem zmarszczek. O tym, którą z nich zastosować decyduje pacjent wraz ze specjalistą Medic House, służącym fachową poradą. W zależności od potrzeb i rodzaju skóry, odpowiednia, satysfakcjonująca pacjenta metoda zostaje wspólnie wybrana.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni specjaliści
  • Najwyższy poziom zabiegów
  • Sprawdzone i najlepiej oczyszczone preparaty

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja medyczna200 zł
Likwidacja zmarszczekod 700 zł
Mezoterapia igłowaod 300 zł
Korekta kształtu ustod 1200 zł
Wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy kwasem hialuronowymod 1200 zł
Zabieg głębokiego nawilżania Skinboostersod 800 zł
Peelingi lekarskieod 250 zł
Leczenie bruksizmuod 1600 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa