Korekta kształtu ust

Korekta kształtu i wielkości ust jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Może być on wykonywany bez względu na wiek pacjenta. W przypadku młodych kobiet i mężczyzn, korekta najczęściej dotyczy mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku wykonywane są zazwyczaj jedynie korekty konturu warg, a także zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta po korekcie są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Poprzez powiększenie objętości ust, znikają małe i większe zmarszczki dookoła nich, co wywołuje efekt odmłodzenia.

Zabieg korekty ust jest zabiegiem nie wymagającym specjalnych przygotowań - jedynie na trzy dni przed planowanym zabiegiem powinniśmy odstawić preparaty z dodatkiem kwasu acetylosalicylowego, działającego rozrzedzająco na krew i mogącego wywołać większe krwawienie. Przed przystąpieniem do zabiegu, nakładany jest preparat znieczulający, który skutkuje zwiększeniem komfortu pacjenta podczas jego trwania. Preparat kwasu hialuronowego wstrzykiwany jest przez lekarza w skórę właściwą przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły. Po zabiegu pacjent przez kilka dni powinien unikać intensywnego nasłonecznienia, a także unikać masowania tej okolicy w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Istnieje kilka przeciwwskazań do zabiegu korekcji kształtu ust, nie jest on zalecany w przypadku:

kobiet w ciąży karmiących piersią miejsce mające być poddane operacji boryka się z problemami skórnymi typu zapalnego lub infekcjami, takimi jak trądzik czy opryszczka skłonności do blizn przerostowych, choroby układu immunologicznego, immunoterapii, nadwrażliwości na kwas hialuronowy

Efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo, usta są miękkie, nawilżone, a drobne zmarszczki zredukowane. Mogą się one utrzymywać przez okres od 6 do 12 miesięcy.

Specjaliści Medic House sprawią, że zabieg korekty kształtu ust zostanie przeprowadzony szybko i skutecznie. Nasza wykwalifikowana kadra, posiadająca wieloletnie doświadczenie zadba o to, by kształt Państwa ust był dokładnie taki, jaki sobie tego zażyczycie, pozostawiając po zabiegu estetyczny efekt.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni specjaliści
  • Najwyższy poziom zabiegów
  • Sprawdzone i najlepiej oczyszczone preparaty

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja medyczna200 zł
Likwidacja zmarszczekod 700 zł
Mezoterapia igłowaod 300 zł
Korekta kształtu ustod 1200 zł
Wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy kwasem hialuronowymod 1200 zł
Zabieg głębokiego nawilżania Skinboostersod 800 zł
Peelingi lekarskieod 250 zł
Leczenie bruksizmuod 1600 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa