Onkolog

Nasi specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie onkologii oferują dogłębną diagnostykę, opartą o wyniki badań laboratoryjnych, pobieranych w naszej klinice. Wczesne wykrycie, kompleksowa opieka onkologa oraz wprowadzone innowacyjne metody leczenia zwiększają szanse pacjenta na całkowity powrót do zdrowia.

Onkologia to dział medycyny, który zajmuje się wykrywaniem oraz leczeniem schorzeń nowotworowych. Wyróżnia ona  dwa rodzaje nowotworów: złośliwy i łagodny. Ich charakter decyduje o wprowadzonej terapii. Zmiana nowotworowa to nic innego jak skupisko komórek, rozmnażających się w sposób szybki i niekontrolowany przez ogólnoustrojowe procesy, których funkcją jest regulowanie wzrostu i podziału komórek.

Dane statystyczne wskazują, że co trzecia osoba może zachorować na nowotwór złośliwy. Fakt ten podkreśla wagę profilaktyki i  wykonywania badań kontrolnych.

Należy pamiętać, że zmiana nowotworowa wykryta dość wcześnie daje szanse na całkowite wyleczenie. Największe zagrożenie może powodować nowotwór złośliwy wykryty w późnym stadium choroby, ponieważ daje on przerzuty na inne części organizmu.

Dział onkologii klinicznej obejmuje wszystkie obszary nowotworów złośliwych, poczynając od  podstawy genetyki nowotworów, znajomości cyklu komórkowego, biologii molekularnej komórki nowotworowej   oraz nowe sposoby  leczenia nowotworów.

Najczęściej wykrywane nowotwory atakują płuca, rejon głowy i szyi, piersi, szyjkę macicy, układ pokarmowy, kości oraz skórę.

Nasz onkolog przyjmuje w Warszawie na Mokotowie, przy ulicy Biały Kamień 7.

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczeni lekarze
  • Najlepszy na świecie sprzęt USG
  • Najwyższej klasy wyposażenie gabinetów onkologicznych

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja onkologiczna270 zł
Konsultacja onkologiczna profesorska400 zł
Konsultacja online270-400 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa