Dr n. med. Krzysztof Szafranko

Jestem doświadczonym zawodowo ginekologiem położnikiem. Pracuję od ponad 20 lat w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie od 14 lat zajmuję kierownicze stanowisko. Obecnie jestem zastępcą Kierownika Kliniki. W szpitalu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych począwszy od leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, poprzez laparoskopię aż po skomplikowane operacje onkologiczne. Od kilku lat jestem endokrynologiem co pomaga mi w diagnozowaniu i leczeniu problemów hormonalnych u kobiet. Bardzo lubię prowadzić ciąże zwłaszcza te skomplikowane, które wymagają odpowiedniej diagnostyki i właściwego leczenia.

Dr n. med. Krzysztof Szafranko jest autorem wielu publikacji naukowych. W 2015 roku zdobył międzynarodowy certyfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation) potwierdzający jego umiejętności z zakresu wykonywania badań USG, a w szczególności USG ciąży.

Dane kontaktowe: e-mail - krzysztof@medichouse.pl, nr tel. - 602 675 209.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna350 zł
Konsultacja online350 zł
USG ginekologiczne200 zł
USG ciąży do 10 tc. 200 zł
USG ciąży od 11 tc. 250 zł
Cytologia60 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Witam. Niedawno miałam operację mięśniaków macicy, wreszcie skończyły się moje problemy. Operację przeprowadził dr Szafranko. Wszystko przeszło prawidłowo. W szpitalu byłam bardzo krótko. Chciałam podziękować za pełen profesjonalizm doktora, a także całego zespołu w klinice ginekologii szpitala MSW. Polecam tego lekarza.”

Mariola Borowska

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa