Dr n. med. Krzysztof Szafranko

Jestem doświadczonym zawodowo ginekologiem położnikiem. Pracuję od ponad 20 lat w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie od 14 lat zajmuję kierownicze stanowisko. Obecnie jestem zastępcą Kierownika Kliniki. W szpitalu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych począwszy od leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, poprzez laparoskopię aż po skomplikowane operacje onkologiczne. Od kilku lat jestem endokrynologiem co pomaga mi w diagnozowaniu i leczeniu problemów hormonalnych u kobiet. Bardzo lubię prowadzić ciąże zwłaszcza te skomplikowane, które wymagają odpowiedniej diagnostyki i właściwego leczenia.

Dr n. med. Krzysztof Szafranko jest autorem wielu publikacji naukowych. W 2015 roku zdobył międzynarodowy certyfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation) potwierdzający jego umiejętności z zakresu wykonywania badań USG, a w szczególności USG ciąży.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna300 zł
USG ginekologiczne150 zł
USG ciąży do 10 tc. 150 zł
USG ciąży od 11 tc. 200 zł
Cytologia50 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Witam. Niedawno miałam operację mięśniaków macicy, wreszcie skończyły się moje problemy. Operację przeprowadził dr Szafranko. Wszystko przeszło prawidłowo. W szpitalu byłam bardzo krótko. Chciałam podziękować za pełen profesjonalizm doktora, a także całego zespołu w klinice ginekologii szpitala MSW. Polecam tego lekarza.”

Mariola Borowska

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa