Krzysztof Szafranko ginekolog WarszawaJestem doświadczonym zawodowo ginekologiem położnikiem. Pracuję od ponad 20 lat w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie od 14 lat zajmuję kierownicze stanowisko. Obecnie jestem zastępcą Kierownika Kliniki. W szpitalu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych począwszy od leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, poprzez laparoskopię aż po skomplikowane operacje onkologiczne. Od kilku lat jestem endokrynologiem co pomaga mi w diagnozowaniu i leczeniu problemów hormonalnych u kobiet. Bardzo lubię prowadzić ciąże zwłaszcza te skomplikowane, które wymagają odpowiedniej diagnostyki i właściwego leczenia.

Dr n. med. Krzysztof Szafranko jest autorem wielu publikacji naukowych. W 2015 roku zdobył międzynarodowy certyfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation) potwierdzający jego umiejętności z zakresu wykonywania badań USG, a w szczególności USG ciąży.

Opinie o dr Krzysztofie Szafranko

  • Agnieszka M. (ZnanyLekarz)
    "Super specjalista! Zlecił mi mnóstwo badań, o których żaden inny lekarz (a byłam u kilku) nawet nie pomyślał. Dzięki nim rozpoznał u mnie klika problemów zdrowotnych i wdrożył odpowiednie leczenie. Do tego ciepły, przemiły, serdeczny, bardzo kompetentny. (...) Pełen profesjonalizm. Jestem mu BARDZO WDZIĘCZNA!"
  • Elżbieta (ZnanyLekarz)
    "Uratował mi życie, otoczył troskliwą opieką po wykonanej operacji raka szyjki macicy.Wspaniały Lekarz i Człowiek wielkiego serca.Na zawsze zachowam wdzięczność i szacunek dla Pana doktora."
  • Ula (abcZdrowie)
    "Doskonały specjalista. Prowadził moją ciążę i zawsze mogłam na niego liczyć, choćby w środku nocy. Jest cierpliwy i troskliwy. (...) Po porodzie z kobiecymi problemami też tylko do pana doktora. Jest najlepszy:-)"

Rezerwacja

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna300 zł
USG ginekologiczne TV150 zł
USG ciąży do 10 tc.150 zł
USG ciąży do 11-14 tc. "genetyczne"250 zł
USG ciąży po 14 tc.200 zł
USG ciąży 18-22 tc. "połówkowe"250 zł
Koagulacja szyjki macicy500 zł
Cytologia50 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.