Tatiana Szymborska ginekolog

Dr Tatiana Szymborska, specjalista ginekolog położnik, na co dzień pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie, w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej. Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży (w tym wysokiego ryzyka), prowadzi konsultacje w zakresie ginekologii i położnictwa. Wykonuje badania ultrasonograficzne: USG ciąży, USG 3D/4D, USG narządów rodnych.

Opinie o dr Tatianie Szymborskiej

  • Małgorzata (ZnanyLekarz)
    "Po długich poszukiwaniach chyba znalazłam swojego lekarza 🙂 Bardzo miłe zaskoczenie. (...) Szybko, bezboleśnie i na temat. Dostałam leki, które skutecznie pomogły mi się uporać z problemem. Panią Doktor polecam z czystym sumieniem."
  • Ania J. (ZnanyLekarz)
    "Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam w życiu! (a byłam u kilkunastu). Jest niesamowicie kompetentnym lekarzem, a dodatkowo wspaniałym człowiekiem. Jeśli każdy lekarz miałby takie niesamowite podejście do pacjenta... świat byłby piękniejszy!"
  • Marta N. (ZnanyLekarz)
    "Jestem pacjentką pani dr od czterech lat (...) Miałam już pierwszą "ciążową" wizytę, jestem zachwycona, pełen profesjonalizm, ludzkie ciepło i kobiece zrozumienie. Serdecznie i gorąco polecam."

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna200 zł
USG ginekologiczne TV150 zł
Koagulacja szyjki macicy500 zł
Cytologia50 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.