Dr Katarzyna Opuchlik

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Ukończyłam I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizację z położnictwa i ginekologii zrobiłam w Instytucie Matki i Dziecka, w którym pracuję od 2010 roku do chwili obecnej. Ukończyłam kursy Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego obejmujące diagnostykę ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii.

Prowadzę ciąże, zarówno fizjologiczne, jak i te powikłane, wymagające wnikliwszej obserwacji. Interesuję się również ginekologią zabiegową i onkologiczną.

Możliwość jednoczesnej pracy w ambulatorium oraz w szpitalu pozwala mi zapewnić ciągłość opieki nad pacjentką w momencie pojawienia się jakiegokolwiek problemu wymagającego szerszej diagnostyki, interwencji zabiegowej lub konsultacji z innym specjalistą.

Moja praca jest dla mnie pasją i daje mi dużo satysfakcji, a zaufanie pacjentek ogromnie cieszy.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna270 zł
Konsultacja online270 zł
USG ginekologiczne
*podczas konsultacji
200 zł
USG ginekologiczne250 zł
USG ciąży do 10 tc. 250 zł
USG ciąży od 11 tc. "kontrolne"
*podczas konsultacji
250 zł
USG ciąży od 11 tc. "kontrolne"280 zł
USG endometriozy500 zł
USG endometriozy wraz z konsultacją770 zł
Cytologia LBC120 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Pani doktor jest bardzo cierpliwa i sympatyczna, cała wizyta przebiegła w niesamowicie intymnej atmosferze. Badanie wykonane zostało bardzo wnikliwie i delikatnie, otrzymałam jasne instrukcje i wyszłam z gabinetu z uśmiechem. Na pewno będę kontynuować moją przygodę z panią doktor.”

Urszula W.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa