ginekologGinekologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się tak zwanymi „kobiecymi sprawami”. Każda kobieta powinna dla swojego zdrowia co najmniej raz w roku zbadać się profilaktycznie u lekarza ginekologa. Specjalista ten zna budowę i funkcjonowanie kobiecego układu płciowego i dzięki temu po badaniu wie, czy dzieje się coś co wymaga ewentualnego leczenia. Ginekolog pomaga kobietom rozwiązywać problemy takie jak, zaburzenia miesiączkowania, stanów zapalnych pochwy, stosowania antykoncepcji, leczenia niepłodności.

W życiu kobiety nadchodzi taki czas, kiedy musi zadbać nie tylko o siebie, ale i o nowego człowieka rozwijającego się w jej ciele. Okresem ciąży, porodem i połogiem zajmuje się położnictwo, ściśle połączone z ginekologią. Ginekolog pomoże ciężarnej i młodej mamie przejść je w możliwie jak najlepszym zdrowiu kobiety i dziecka.

Ginekolog WarszawaW obu tych dziedzinach ważnym elementem diagnostyki jest ultrasonografia. Podczas tego badania ginekolog używa się fal akustycznych o wysokiej częstotliwości, które wnikają do ciała badanej osoby. Dużą zaletą jest bezpieczeństwo pacjenta, ponieważ fale te nie uszkadzają komórek. USG ciąży pozwala określać kształt i wielkość narządów wewnętrznych w szybki i bezbolesny sposób. W położnictwie i ginekologii USG jest niesłychanie istotnym badaniem dla określenia rozwoju płodu.

W naszej przychodni wykonujemy także najnowocześniejsze testy prenatalne z wykorzystaniem krwi pobranej od matki: test PAPPA i test Harmony.

Ginekolodzy pracujący w Medic House mają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także doświadczenie medyczne poparte wieloletnią pracą w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w szpitalu CSK MSW w Warszawie.

Nasz zespół ginekologów przyjmuje w Warszawie na Mokotowie, przy ul. Biały Kamień 7.

Zespół ginekologów

Dr n. med. Krzysztof Szafranko

GINEKOLOG, ENDOKRYNOLOG, POŁOŻNIK
602 675 209

Dr Tatiana Szymborska

GINEKOLOG, POŁOŻNIK
22 253 77 77

Dr Szymon Kozłowski

GINEKOLOG
22 253 77 77

Dr Marek Pokulniewicz

GINEKOLOG
22 253 77 77

Dr Patrycjusz Zieniuk

POŁOŻNIK, GINEKOLOG
22 253 77 77

Dr n. med. Karolina Krajewska

GINEKOLOG
22 253 77 77

Dr Marcin Januszewski

GINEKOLOG
22 253 77 77

Gdzie nas znaleźć?

Rezerwacja

Usługi ginekologiczne

USG ciąży – wykonujemy pełny zakres USG w trakcie ciąży.

USG genetyczne – w okolicach 12 tygodnia ciąży wykonujemy USG genetyczne.

USG połówkowe – w połowie ciąży wykonujemy USG sprawdzające prawidłowy rozwój dziecka.

USG 4D – wykorzystujemy najlepsze dostępne technologie obrazowania.

Test Harmony – najdokładniejszy na świecie test wad genetycznych płodu.

Test IONA – wykonywany w Polsce test test wad genetycznych.

Test PAPPA – nieinwazyjne, bezpieczne i proste badanie prenatalne.

Badanie cytologiczne –  mikroskopijna ocena komórek nabłonka z szyjki macicy.

Co nas wyróżnia?

 • Doświadczeni lekarze
 • Najlepszy na świecie sprzęt USG
 • Najwyższej klasy wyposażenie gabinetów ginekologicznych

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna120-250 zł
USG ginekologiczne TV120-150 zł
USG ciąży do 10 tc.120-150 zł
USG ciąży 11-14 tc. "genetyczne"250 zł
USG ciąży po 14 tc.200 zł
USG ciąży 18-22 tc. "połówkowe"250 zł
Echo serca płodu300 zł
Koagulacja szyjki macicy500 zł
Cytologia50 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
 • Marcin S. (ZnanyLekarz)
  "SUPER LEKARZ! Obdarzony niesamowitym talentem, wiedzą i pasją do tego czym się zajmuje. (...) Jestem bardzo wdzięczny za pomoc ze strony doktora, a także za cierpliwość i empatię jaką się wykazał w moim przypadku."
 • Krystyna D. (ZnanyLekarz)
  "Doktor Krzysztof Bukowski jest lekarzem przez duże L. Bardzo kompetentny, zrównoważony, spokojny, uważny, wnikliwy i pełen empatii dla pacjenta.(...)"
 • Piotr K. (ZnanyLekarz)
  "Jestem pod stałą opieką Pana Doktora i mogę z czystym sumieniem napisać, że jest to rzeczowy lekarz z powołaniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. (...) Niezwykle bystry umysł, olbrzymia wiedza, sprawne ręce, a do tego dobry i życzliwy człowiek. Gorąco polecam!"
 • monikaswiecicka4 (ZnanyLekarz)
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Kaszuby-Wojtachnio, świetny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Diagnoza trafiona w 100% a do tego bardzo miła, rzeczowa osoba!
 • Agnieszka M. (ZnanyLekarz)
  "Super specjalista! Zlecił mi mnóstwo badań, o których żaden inny lekarz (a byłam u kilku) nawet nie pomyślał. Dzięki nim rozpoznał u mnie klika problemów zdrowotnych i wdrożył odpowiednie leczenie. Do tego ciepły, przemiły, serdeczny, bardzo kompetentny. (...) Pełen profesjonalizm. Jestem mu BARDZO WDZIĘCZNA!"
 • Elżbieta (ZnanyLekarz)
  "Uratował mi życie, otoczył troskliwą opieką po wykonanej operacji raka szyjki macicy.Wspaniały Lekarz i Człowiek wielkiego serca.Na zawsze zachowam wdzięczność i szacunek dla Pana doktora."
 • Alina Mackiewicz-Weliczko (ZnanyLekarz)
  Pani doktor ma bardzo profesjonalne ale zarazem ludzkie podejście do pacjenta, tak jak zostałam przyjęta i zbadana podczas mojej pierwszej wizyty zasługuje na najwyższe uznanie. Zostałam właściwie zdiagnozowana i odpowiednio pokierowana w kierunku dalszego leczenia. Bardzo polecam tego lekarza, w 100% zasługuje na najwyższą ocenę.
 • Ula (abcZdrowie)
  "Doskonały specjalista. Prowadził moją ciążę i zawsze mogłam na niego liczyć, choćby w środku nocy. Jest cierpliwy i troskliwy. (...) Po porodzie z kobiecymi problemami też tylko do pana doktora. Jest najlepszy:-)"
 • SylwiaD (ZnanyLekarz)
  Świetna! Dociekliwa, zaangażowana, skrupulatna i bardzo miła. Na pierwszej wizycie zrobiła długi wywiad i badanie poznając całą historię choroby. Leczę u Pani dr tarczycę, polecam gorąco.
 • Agnieszka (ZnanyLekarz)
  "Poświęcił naprawdę dużo czasu na wizycie. Miły i rzeczowy, odpowiedział na wszystkie moje pytania. nie wyśmiewał i nie był arogancki. Klinika jest bardzo elegancka."
 • Katarzyna K. (ZnanyLekarz)
  "SUPER SPECJALISTA! (...) Wiedza i doświadczenie jakimi Pan Andrzej Deptała dysponuje są niesamowite - klasa światowa. W moim przypadku jego wiedza okazała się bezcenna. Do tego bardzo miły i uprzejmy podczas wizyty. (...)"
 • Marta (ZnanyLekarz)
  "Doktor Pokulniewicz to bardzo porządny lekarz. (...) posiada dużą wiedzę w swojej dziedzinie, miły, kompetentny, godny zaufania człowiek! (...)"
 • Katarzyna (ZnanyLekarz)
  "REWELACYNY GINEKOLOG! (...) jego wiedza okazała się imponująca! Dodatkowo jest osobą bardzo przyjemną w kontakcie, jest cierpliwy i rzeczowy. Więcej takich lekarzy!"
 • Maria D. (ZnanyLekarz)
  "Bardzo dobry lekarz - fachowiec znający się na tym czym się zajmuje. Jest bardzo uprzejmy, miły i posiada ludzkie podejście do pacjentki. (...) Serdecznie zatem polecam i cieszę się, że jest taki lekarz."
 • Małgorzata (ZnanyLekarz)
  "Po długich poszukiwaniach chyba znalazłam swojego lekarza :) Bardzo miłe zaskoczenie. (...) Szybko, bezboleśnie i na temat. Dostałam leki, które skutecznie pomogły mi się uporać z problemem. Panią Doktor polecam z czystym sumieniem."
 • Ania J. (ZnanyLekarz)
  "Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam w życiu! (a byłam u kilkunastu). Jest niesamowicie kompetentnym lekarzem, a dodatkowo wspaniałym człowiekiem. Jeśli każdy lekarz miałby takie niesamowite podejście do pacjenta... świat byłby piękniejszy!"
 • Marta N. (ZnanyLekarz)
  "Jestem pacjentką pani dr od czterech lat (...) Miałam już pierwszą "ciążową" wizytę, jestem zachwycona, pełen profesjonalizm, ludzkie ciepło i kobiece zrozumienie. Serdecznie i gorąco polecam."
 • Karolina (ZnanyLekarz)
  "Pan Doktor jest miły, ciepły, kulturalny i cierpliwy. Wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Badania wykonał w sposób delikatny i bezbolesny. Bardzo polecam!"
 • Agnieszka (ZnanyLekarz)
  "Lekarz z powołania, a to rzadkie niestety w naszym kraju. Rzetelny, fachowy o wyjątkowej kulturze osobistej. (...) Przeniosłam prowadzenie ciąży do Pana Doktora i nie zamienię na żadnego innego!"
 • Julia (abcZdrowie)
  "Jako, że była to moja pierwsza wizyta mogę stwierdzić, że nie żałuję, a wręcz przeciwnie cieszę się, że trafiłam do tego lekarza z polecenia koleżanki ;) Bardzo dobre podejście do pacjentki - spokojny i wyrozumiały. Polecam!"
 • Andrzej (RankingLekarzy)
  "Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!"
 • Alicja (ZnanyLekarz)
  "Dr Kotela jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem o wielkim sercu. Mimo trudności zoperował i uratował mojemu synowi nogę. Dodaję, że bezinteresownie, zostając po godzinach pracy. Nigdy nie zapomnę tego co zrobił dla mojego syna i jego rodziny."
 • Michał (abcZdrowie)
  "Bardzo dobry ortopeda! Pan doktor uratował moją stopę. Od operacji minęło już sporo czasu i jak na razie nie narzekam na ból! Polecam wszystkim!"
 • Marcin S. (ZnanyLekarz)
  "Polecam Panią Doktor! W moim przypadku wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem. (...) Pani Anna Dawidowska jest osobą niezwykle uprzejmą i komunikatywną. Wszystko co chciałem wiedzieć o moim przypadku zostało mi jasno i precyzyjnie wyjaśnione. Więcej takich specjalistów!"
 • Jagoda (ZnanyLekarz)
  "Cudowny lekarz, wspaniały specjalista. Brak mi słów by opisać Panią dr. która uratowała moją mamę chorującą na chłoniaka. Oprócz niesamowitej wiedzy dr Dawidowska działa na pacjenta kojąco."
 • Maria D. (ZnanyLekarz)
  "Pani doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Do tego jest osobą niezwykle przyjemną w komunikacji i odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Polecam!"