Dr Iwona Kaczor-Zabój

Specjalista Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii, w trakcie specjalizacji z Diabetologii.

Dr Iwona Kaczor-Zabój jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych rozpoczęła w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Nefrologii ze Stacją Dializ.

Od 2018 r. związana jest z Kliniką Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie, gdzie ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych, odbyła szkolenie specjalizacyjne z dziedziny endokrynologii oraz rozpoczęła specjalizację z diabetologii.

Ma doświadczenie w opiece nad pacjentami hospitalizowanymi w szpitalu, jak i ambulatoryjnymi w przyszpitalnej Poradni Endokrynologicznej i Diabetologicznej.

Swoją obszerną wiedzę medyczną nieustannie poszerza i aktualizuje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz posiada certyfikat leczenia otyłości w ramach Programu Certyfikacji Lekarzy i Ośrodków Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów m. in. z chorobami tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki mózgowej, jak również z otyłością, cukrzycą, cukrzycą ciążową. Opiekuje się pacjentami dorosłymi tj. od 18 r.ż. Konsultuje w języku polskim.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja endokrynologiczna250 zł
Konsultacja diabetologiczna250 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Cudowny lekarz, po raz pierwszy poczułam się zaopiekowania odpowiednio. Szczegółowy wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na każde postawione pytanie, a co najważniejsze szybki plan dalszego działania. Bardzo komunikatywny i empatyczny lekarz.”

Krystyna

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa