Dr Włodzimierz Jurek

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 30 lat lekarz w szpitalu MSWiA. Specjalista Ortopedii i Traumatologii oraz Medycyny Sportowej.

Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu złamań w obrębie narządu ruchu oraz alloplastyce stawu kolanowego i biodrowego. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych układu ruchu. Szczególnie interesuje się traumatologią narządu ruchu, medycyną sportową oraz medycyną rekonstrukcyjną.

Od 20 lat specjalista Medycyny Sportowej. Przeprowadza pełne orzecznictwo sportowe. Zajmuje się leczeniem urazów sportowych w obrębie stanu kolanowego, skokowego, barkowego i łokciowego. W latach dziewięćdziesiątych lekarz kadry juniorów w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Obecnie pełni opiekę nad kadrą piłki ręcznej w KS Warszawianka.

Związany w wieloma dyscyplinami sportowymi, takimi jak pływanie, skoki do wody, tenis ziemny, karate, piłka ręczna oraz piłka nożna.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ortopedyczna270 zł
Konsultacja z zakresu medycyny sportowej270 zł
Punkcja 150 zł
Zastrzyk ortopedyczny100 zł
* Ostateczna decyzja dot. wykonania punkcji lub zastrzyku należy do lekarza.
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Sympatyczny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Dr Jurek to lekarz, który słucha pacjenta oraz pomaga dopasować leczenie do realiów codziennego życia. Zdecydowanie polecam.”

Kamila

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa