Dr Monika Matraszek

Dr Monika Matraszek jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W trakcie kolejnych lat pracy uzyskała następujące specjalizacje: choroby wewnętrzne, endokrynologia i diabetologia. Podczas wizyty wykonuje również USG tarczycy.

W ramach pracy z pacjentami endokrynologicznymi zajmuje się rozpoznawaniem, diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy w tym rakiem tarczycy, chorobami przysadki mózgowej, nadnerczy, przytarczyc. Pod jej opieką znajdują się również kobiety w ciąży z problemami endokrynologicznymi.

Dr Matraszek zajmuje się także diagnostyką i leczeniem endokrynologicznych przyczyn niepłodności, a w zakresie diabetologii zajmuję się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorych z cukrzycą typu 1 i 2. Prowadzi także pacjentki w ciąży z cukrzycą. Diagnozuje i leczy otyłość oraz insulinooporność. Dr Matraszek jest w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja endokrynologiczna300 zł
Konsultacja diabetologiczna300 zł
Konsultacja online300 zł
USG tarczycy200 zł
* USG tarczycy jest wykonywane zawsze łącznie z konsultacją.
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Serdecznie polecam ! Pani Doktor w dokładny sposób wszystko wytłumaczyła ! Bardzo Miła i troskliwa , pełna profesjonalizmu i wiedzy !”

Alesia Kantsevich

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa