Dr Jacek Rogala

Specjalista Medycyny Nuklearnej. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Doktorat i specjalizację II stopnia z medycyny nuklearnej uzyskał w 1997 r. Od blisko 30 lat zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną.

Swoją drogę zawodową związał z Zakładem Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Bródnowskim, gdzie zdobywał doświadczenie pod kierownictwem prof. Wiesława Jakubowskiego. W swojej praktyce zawodowej może pochwalić się również pracą na prawach asystenta na oddziale diagnostycznym w kantonalnym szpitalu w Zurichu.

Doświadczenia – zarówno te zdobyte w Polsce jak i te zdobyte poza jej granicami – zaowocowały uzyskaniem przez dr Rogalę wielu certyfikatów badań ultrasonograficznych, w tym niemieckiego DEGUM na badania piersi. Od wielu lat jako specjalista w swojej dziedzinie wykłada na zjazdach naukowych oraz na kursach ultrasonografii w CEDUS oraz CEM.

Szczególnym obszarem zainteresowań dr Rogali jest diagnostyka chorób sutka i tarczycy, co przekłada się na jego działania naukowe w tym zakresie. Kieruje grantem naukowym (KBN) dotyczącym diagnostyki chorób piersi, a także jest autorem rozdziału „Sonomammografia” w książce pod redakcją prof. W. Jakubowskiego dot. diagnostyki chorób piersi.

Dr Rogala posiada kilkunastoletni staż pracy w poradniach tyreologicznych oraz chorób piersi. Obejmuje on również szeroką praktykę ultrasonograficzną w diagnostyce chorób sutka, tarczycy, ślinianek, jamy brzusznej, układu moczowego, jąder i zmian skórnych.

Obecnie pracuje w poradni chorób piersi w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka", gdzie zajmuje się kompleksową diagnostyką w tym mammograficzną, biopsyjną czy pełnym postępowaniem onkologicznym. Dr Rogala wykonuje badania USG również w prywatnych placówkach medycznych.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
USG piersi (sutki)300 zł
USG tarczycy300 zł
USG jamy brzusznej300 zł
USG gruczołu krokowego300 zł
USG jądra300 zł
USG szyi300 zł
USG ślinianek300 zł
USG układu moczowego300 zł
USG węzłów chłonnych300 zł
USG zmian w tkankach miękkich300 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Z powodu moich schorzeń miałam już kontakt z wieloma lekarzami wykonującymi badania USG i zdecydowanie doktor Rogala jest najbardziej kompetentnym lekarzem z wielką wiedzą i praktyką, którego do tej pory poznałam. Sposób w jaki zinterpretował moje poprzednie badania rozwiał jakiekolwiek wątpliwości. Doktor jest bardzo szczegółowy ale w „ludzki” sposób potrafi przekazać diagnozę i pokierować w kierunku dalszego postępowania. Zdecydowanie polecam”

Weronika

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa