ireneusz-kotela-ortopeda

Prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela jest specjalistą w dziedzinie ortopedii, kieruje Kliniką Ortopedii i Traumatologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie.

Profesor Kotela może pochwalić się wieloletnią praktyką w zakresie alloplastyk stawów. Swym dorobkiem i nabytym doświadczeniem dzieli się z młodszymi kolegami na kursach krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w pierwotnych i rewizyjnych zabiegach endoprotezoplastyki, w szczególności stawu biodrowego; kolanowego i skokowo – goleniowego. Ilość wykonanych przez Niego tego typu zabiegów czyni Go jednym z ortopedów ,,rekordzistów” w Polsce, co daje potencjalnemu pacjentowi szansę na optymalne możliwości lecznicze i terapeutyczne.

Profesor Ireneusz Kotela przyjmuje w Warszawie na Mokotowie w przychodni Medic House. Zapraszamy do rezerwacji wizyt!

Opinie o prof. Ireneuszu Koteli

  • Andrzej (RankingLekarzy)
    "Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!"
  • Alicja (ZnanyLekarz)
    "Dr Kotela jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem o wielkim sercu. Mimo trudności zoperował i uratował mojemu synowi nogę. Dodaję, że bezinteresownie, zostając po godzinach pracy. Nigdy nie zapomnę tego co zrobił dla mojego syna i jego rodziny."
  • Michał (abcZdrowie)
    "Bardzo dobry ortopeda! Pan doktor uratował moją stopę. Od operacji minęło już sporo czasu i jak na razie nie narzekam na ból! Polecam wszystkim!"

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ortopedyczna300 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.