Dr n. med. Bożena Jaszczyk

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista reumatolog.

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie.

Od początku swojej pracy zainteresowana chorobami układu ruchu.

W swojej praktyce szeroko wykorzystuje badanie ultrasonograficzne stawów, które uważa za „stetoskop XXI wieku”. Jest jedną z pionierek zastosowania usg w diagnostyce chorób układu ruchu wśród reumatologów. Swoje doświadczenie zdobywała na wielu kursach krajowych i zagranicznych, wzbogacając je o usg ortopedyczne, także pourazowe.

Jest laureatką kilku nagród krajowych i międzynarodowych: nagroda Ministra Zdrowia w 2006 r, stypendium EULAR w 2013 r, nagroda Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego dla Młodych Reumatologów w 2015r.

Jest autorem i współautorem publikacji i prac o tematyce reumatologicznej, prezentowanych na zjazdach polskich i międzynarodowych.

Dr Bożena Jaszczyk ma bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób tkanki łącznej przy użyciu najnowocześniejszych metod, w tym leków biologicznych. Zajmuje się między innymi leczeniem:

reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, zesztywniające zapalenia stawów kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawów, osteoporozy, reaktywnego zapalenia stawów, zapalenia wielomięśniowego i skórno-mięśniowego, zespołu Sjögrena, twardziny układowej, tocznia rumieniowatego układowego, zespołu antyfosfolipidowego, dny moczanowej.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja reumatologiczna160 zł
Punkcja stawu140 zł
Punkcja stawu pod kontrolą USG160 zł
USG stawu160 zł
Badanie kierowców200 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Pierwszy raz ktoś tak wspaniale zajął się moją mamą- chodzimy od roku od lekarza do lekarza dopiero pani doktor nadzwyczaj rzetelnie zbadała mamę i skierowała natychmiast na leczenie szpitalne – diagnoza postawiona w 100% słusznie a inni lekarze wypisywali tylko skierowania do kolejnych specjalistów – dziękujemy Pani doktor doskonała specjalistka i wspaniały człowiek”

agata.rogalska

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa