Mgr Aleksandra Staszewska

Aleksandra Staszewska, mgr fizjoterapii.

W 2011 roku ukończyłam studia fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jestem na 5 roku podyplomowego szkolenia z zakresu osteopatii w warszawskim oddziale Flanders International College of Osteopathy.

Od 2011 roku współpracuję ze szpitalem MSWiA, gdzie obecnie zajmuję się terapią pacjentów po urazach ortopedycznych oraz z problemami bólowymi kręgosłupa (terapia zachowawcza, pooperacyjna, bóle kręgosłupa u kobiet w ciąży).

Moim zawodowym zainteresowaniem jest holistyczne podejście to leczenia, w tym zakresie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, na szkoleniach oraz w codziennej praktyce.

Studia osteopatyczne pozwalają mi zobaczyć problemy pacjenta w szerszym spektrum, dają umiejętność odkrywania połączeń przyczynowo skutkowych, które mogą mieć wpływ na stan zdrowia, dzięki tej wiedzy moja terapia staje się skuteczniejsza. Z kolei jako fizjoterapeutka jestem w stanie zaplanować i poprowadzić proces usprawniania, który może nastąpić gdy złagodzi się ból.

Osteopatia integruje manualną pracę z układem mięśniowo szkieletowym, czaszkowo-krzyżowym oraz narządami wewnętrznymi, po to aby uruchomić u pacjenta zdolność jego własnego organizmu do regeneracji i leczenia.

Osteopatia ginekologiczna jest działem, który koncentruje się na pomocy kobietom z:

bólami dna miednicy, nietrzymaniem moczu, bólami kręgosłupa w ciąży i połogu, bliznami pooperacyjnymi, coccygodynią (czyli bólami w okolicy kości krzyżowej)

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja fizjoterapeutyczna150 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa