Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Pawlak

Kardiolog, Specjalista Chorób Wewnętrznych, Zastępca Kierownika Kliniki Kardiologii, Kierownik Pododdziału Niewydolności Serca i Transplantologii oraz Pracowni Echokardiografii w Klinice Kardiologii PIM MSWiA, Kierownik Zakładu Badawczo-Klinicznego Fizjologii Stosowanej IMDiK im. M. Mossakowskiego PAN, Prezes Zarządu Asocjacji Niewydolności Serca PTK, Kierownik Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w PIM MSWiA. Członek European Heart Academy.

Szczególnym obszarem zainteresowań prof. Pawlak są:

  • niewydolność serca
  • choroby zapalne mięśnia sercowego
  • echokardiografia
  • biologia molekularna

Autorka i współautorka wielu publikacji w recenzowanych czasopismach, streszczeń, monografii i rozdziałów w książkach (IF- 404,592 IH - 19). Prof. Pawlak ukończyła Podyplomowe Studia Niewydolności Serca w Zurychu. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC), Europejskiego Towarzystwa Niewydolności Serca, członkiem Grupy Roboczej Chorób Mięśnia Sercowego i Osierdzia ESC.

Szkoliła się w Allgemeines Krankenhaus (AKH) w Wiedniu, Heart Center w Lipsku, Kerckhoff-Klinik w Bad Nauheim oraz na Columbia University w Nowym Jorku.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja kardiologiczna350 zł
Konsultacja online350 zł
Echo serca250 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Prawdziwy lekarz z powołania. Kompetentna, miła i przy tym potrafi spojrzeć na człowieka holistycznie. Uratowała mnie przez niepotrzebnym zabiegiem. Wszyscy inni „specjaliści” twierdzili, że jest konieczny, a okazało się, że ona jedyna miała rację. Zdecydowanie polecam!”

Marzena

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa