Dr hab. n. med. Oskar Kornasiewicz

Dr hab. n. med. Oskar Kornasiewicz jest absolwentem w Akademii Medycznej w Warszawie, a od 2002 roku pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2003 roku odbył półroczny staż w referencyjnym ośrodku w Europie zajmującym się chirurgią i transplantacją wątroby – Liver Transplant Unit szpitala King’s College Hospital w Londynie. Jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. W roku 2007 zdobył tytuł doktora nauk medycznych. Jego praca doktorska zatytułowana „Ocena wybranych czynników wzrostu i cytokin u chorych poddanych resekcji wątroby” została nagrodzona wyróżnieniem rektorskim.

W latach 2008–2016 pracował w Wielkiej Brytanii w renomowanych szpitalach londyńskich na oddziałach zajmujących się chirurgią wątroby, trzustki oraz przeszczepieniami wątroby takich jak Royal Free Hospital (University College London) oraz Hammersmith Hospital (Imperial College London). Początkowo jako Senior Fellow, a następnie jako Consultant. Cały czas współpracuje z ośrodkami zachodnimi we wdrażaniu nowych innowacyjnych metod leczenia.

W 2012 roku, jako do tej pory jedyny chirurg z Polski, zdał prestiżowy Europejski Egzamin z Chirurgii Hepatobiliarnej (EBSQ Examination in HPB Surgery, Paris, France). W 2014 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego. Dr Kornasiewicz jest autorem prac prezentowanych na zjazdach krajowych i międzynarodowych. Jest pierwszym autorem lub współautorem 42 prac opublikowanych w czasopismach zagranicznych i polskich oraz autorem 6 rozdziałów książek z dziedziny chirurgii.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja chirurgiczna onkologiczna450 zł
Konsultacja online450 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Pierwszy raz ktoś tak wspaniale zajął się moją mamą- chodzimy od roku od lekarza do lekarza dopiero pani doktor nadzwyczaj rzetelnie zbadała mamę i skierowała natychmiast na leczenie szpitalne – diagnoza postawiona w 100% słusznie a inni lekarze wypisywali tylko skierowania do kolejnych specjalistów – dziękujemy Pani doktor doskonała specjalistka i wspaniały człowiek”

agata.rogalska

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa