mgr Dominika Górka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji - kierunek Fizjoterapia. “Kobiecą fizjoterapią” zajmuje się od kilku lat. Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach i warsztatach, między innymi: Rehabilitacja dysfunkcji dna miednicy mniejszej, Osteopatia ginekologiczna, Medical Pregnancy Training, Rozstęp mięśnia prostego brzucha - terapia kompleksowa, Kinesiology Taping w ciąży, Trening dna miednicy według koncepcji BeBo, Terapia manualna według koncepcji Kaltenborna I Evjenta, PNF.


W ramach fizjoterapii uroginekologicznej zajmuje się:

  • fizjoterapią kobiet w ciąży i po porodzie,
  • fizjoterapią kobiet z dolegliwościami uroginekologicznymi,
  • fizjoterapią w bólach miednicy,
  • przygotowaniem do porodu.

Zakres prowadzonych przez mgr Dominikę Górkę terapii obejmuje:
  • Układ moczowy: nietrzymanie moczu, częstomocz, parcia naglące, zaleganie moczu w pęcherzu, ból mikcji (oddawania moczu).
  • Układ pokarmowy: zaparcia, hemoroidy, nietrzymanie gazów, ból defekacji (oddawania stolca).
  • Układ płciowy: bolesne miesiączki, ból współżycia, anorgazmia (brak czucia w czasie współżycia), obniżenie ścian pochwy i narządów miednicy mniejszej.
  • Ciąża - poród - połóg: bóle kręgosłupa i miednicy w tym spojenia łonowego oraz kości ogonowej, profilaktyka i terapia w ciąży i po porodzie (nietrzymanie moczu, nietrzymanie gazów, hemoroidy, żylaki sromu), rozstęp mięśnia prostego brzucha, mobilizacja blizny po CC i nacięciu/pęknięciu krocza, ćwiczenia w ciąży i po porodzie, przygotowanie mięśni dna miednicy do porodu, wspomaganie utrudnionego obrotu dziecka.
  • Dolegliwości bólowe: ból podbrzusza, ból kręgosłupa i miednicy w tym spojenia łonowego i kości ogonowej, endometrioza, fizjoterapia po operacjach ginekologicznych.

Prowadzi również zajęcia w pierwszej Mareckiej Szkole Rodzenia.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja uroginekologicza - pierwsza wizyta220 zł
Konsultacja uroginekologicza - kolejna wizyta200 zł
Fizjoterapia uroginekologiczna200 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Cudowny lekarz, po raz pierwszy poczułam się zaopiekowania odpowiednio. Szczegółowy wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na każde postawione pytanie, a co najważniejsze szybki plan dalszego działania. Bardzo komunikatywny i empatyczny lekarz.”

Krystyna

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa