Zuzanna Pujanek

W latach 2002-2008 studiowałam kierunek lekarski na jednolitych studiach magisterskich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Od 2008 do 2009 roku odbywałam staż podyplomowy w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy.

W 2009 roku złożyłam Lekarski Egzamin Państwowy i rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z Otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii CM UMK- Szpital Uniwersytecki nr 1. W 2016 roku ukończyłam specjalizację z Otorynolaryngologii, a następnie zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, otrzymując tytuł specjalisty w zakresie Otorynolaryngologii oraz obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Jestem autorką i współautorką 10 prac opublikowanych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym oraz 3 doniesień zjazdowych. Aktywnie uczestniczę w licznych sympozjach, konferencjach, zjazdach, kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, aby zaznajamiać się z najnowszymi trendami w leczeniu chorób laryngologicznych i móc zapewnić pacjentom właściwą i pełną opiekę.

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja laryngologiczna160 zł
Konsultacja + Fiberoskopia220 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.