Nazywam się Tomasz Oleksik i jestem młodym lekarzem w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.

W 2014r ukończyłem kierunek lekarski na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na którym poza nauką, zajmowałem się działalnością naukową-będąc współautorem publikacji w naukowych czasopismach międzynarodowych, uczestnictwem w wielu kursach dodatkowych zgodnych z moimi zainteresowaniami , a także reprezentowaniem uczelni w ogólnopolskich zawodach sportowych.

Swój roczny staż podyplomowy odbyłem w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie gdzie od 2015r pracuje i specjalizuję się w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej. To tu rozwijam swoje umiejętności i doświadczenie w zakresie wszelkich operacji i zabiegów ginekologicznych, wykonywania cięć cesarskich i prowadzenia porodu a także pogłębiania swojej wiedzy z zakresu postepowania z ciążą wysokiego ryzyka.Uczestniczę w licznych dodatkowych kursach i szkoleniach związanych z moją specjalizacją , których potwierdzeniem są certyfikaty towarzystw naukowych.

Moje pacjentki są zawsze prowadzone zgodnie najnowszymi wytycznymi i standardami postępowań polskich i światowych towarzystw naukowych a także najświeższych publikacji naukowych.

Serdecznie zapraszam pacjentki chcące prowadzić ciąże, a także mające wszelkie problemy ginekologiczne.

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna160 zł
USG ginekologiczne TV150 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.