Dr Tomasz Oleksik

Nazywam się Tomasz Oleksik i jestem młodym lekarzem w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.

W 2014r ukończyłem kierunek lekarski na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na którym poza nauką, zajmowałem się działalnością naukową-będąc współautorem publikacji w naukowych czasopismach międzynarodowych, uczestnictwem w wielu kursach dodatkowych zgodnych z moimi zainteresowaniami , a także reprezentowaniem uczelni w ogólnopolskich zawodach sportowych.

Swój roczny staż podyplomowy odbyłem w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie gdzie od 2015r pracuje i specjalizuję się w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej. To tu rozwijam swoje umiejętności i doświadczenie w zakresie wszelkich operacji i zabiegów ginekologicznych, wykonywania cięć cesarskich i prowadzenia porodu a także pogłębiania swojej wiedzy z zakresu postepowania z ciążą wysokiego ryzyka.Uczestniczę w licznych dodatkowych kursach i szkoleniach związanych z moją specjalizacją , których potwierdzeniem są certyfikaty towarzystw naukowych.

Moje pacjentki są zawsze prowadzone zgodnie najnowszymi wytycznymi i standardami postępowań polskich i światowych towarzystw naukowych a także najświeższych publikacji naukowych.

Serdecznie zapraszam pacjentki chcące prowadzić ciąże, a także mające wszelkie problemy ginekologiczne.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna200 - 350 zł
USG ginekologiczne200 zł
USG ciąży do 10 tc.200 - 220 zł
USG ciąży od 11 tc.250 - 280 zł
Cytologia60 zł
USG ciąży 28-32 tc. "3 trymestru"300 - 330 zł
Kolposkopia + 1 wycinek600 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora. Mogę go śmiało polecić wszystkim kobietom i tym w ciąży jak i tym z dolegliwościami oraz tym, które są dziewicami i bardzo boją się wizyty. Doktor Oleksik ma wspaniałe podejście do pacjentek, dopytuje, rozmawia, jest bardzo miły a przy badaniach delikatny. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, tłumaczy.”

Monika

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa