Marek Pokulniewicz ginekolog

Dr Marek Pokulniewicz to młody i ambitny lekarz specjalizujący się w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Aktualnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie w Klinice Ginekologii, Chorób kobiecych i Położnictwa.

Wykształcenie:

2005 – 2011 Warszawski Uniwersytet Medyczny, II wydział lekarski z oddziałem nauczania w języku angielskim oraz Oddziałem Fizjoterapii. dyplom z wyróżnieniem

2009 – 2010 Uniwersytet Karlovy w Pradze; I Wydział Lekarski, Program Erasmus

2014 – obecnie Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, studia doktoranckie w dziedzinie medycyny

Praktyka zawodowa:

2011- 2012 Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie – Lekarz stażysta

2012- obecnie Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie – Lekarz rezydent, Klinika Ginekologii, Chorób kobiecych i Położnictwa

Stypendia naukowe

stypendia naukowe za wyniki w nauce za rok akademicki 2005/2006, 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2009/2010, 2010/201

Prace / Nagrody uzyskane na konferencjach naukowych

II miejsce za pracę „Keloid scar, a clinical or a histopathological problem” Grzegorz Kwiecień, Marek Pokulniewicz, Piotr Pietruski, Bartłomiej Zalewski, Agnieszka Niewiadomska – Varia Session – 5th International Congress of Medical Students and Young doctors, Warsaw 25-27 April/Kwiecień 2008

Udział w projektach badawczych

Udział w badaniu klinicznym 178-CL-101 dot. leczenia pęcherza nadreaktywnego: „Randomizowane, wieloośrodkowe badanie kliniczne prowadzone metodą podwójnie ślepej próby w grupach równoległych z grupą kontrolną otrzymującą substancję czynną oraz grupą kontrolną otrzymującą placebo, mające na celu ocenę skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji leczenia skojarzonego bursztynianem solifenacyny i mirabegronem w porównaniu do monoterapii bursztynianem solifenacyny i mirabegronem w leczeniu zespołu pęcherza nadreaktywnego”

Opinie o dr Marku Pokulniewiczu

  • Marta (ZnanyLekarz)
    "Doktor Pokulniewicz to bardzo porządny lekarz. (...) posiada dużą wiedzę w swojej dziedzinie, miły, kompetentny, godny zaufania człowiek! (...)"
  • Katarzyna (ZnanyLekarz)
    "REWELACYNY GINEKOLOG! (...) jego wiedza okazała się imponująca! Dodatkowo jest osobą bardzo przyjemną w kontakcie, jest cierpliwy i rzeczowy. Więcej takich lekarzy!"
  • Maria D. (ZnanyLekarz)
    "Bardzo dobry lekarz - fachowiec znający się na tym czym się zajmuje. Jest bardzo uprzejmy, miły i posiada ludzkie podejście do pacjentki. (...) Serdecznie zatem polecam i cieszę się, że jest taki lekarz."

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna160 zł
USG ginekologiczne TV150 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.