Małgorzata SznajderJestem lekarzem z wieloletnim stażem, posiadającym duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób laryngologicznych, między innymi w leczeniu zatok, uszu, gardła, krtani, problemów z chrapaniem, infekcji i stanów zapalnych górnych dróg oddechowych, uszu u dorosłych i dzieci, a także w diagnostyce i wczesnym wykrywaniu nowotworów głowy i szyi. Przeprowadzam również zabiegi operacyjne przegród nosa, polipów, zatok, migdałków u dorosłych i dzieci. Jestem uprawnionym lekarzem Homeopatą.

Do każdego pacjenta podchodzę z empatią i zrozumieniem. Dobro pacjenta, jego stan zdrowia oraz zadowolenie z leczenia, czy też przeprowadzonego zabiegu operacyjnego są dla mnie najważniejsze.

Ukończyłam Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie. Następnie odbyłam staże w szpitalach w Bolonii, Sztokholmie oraz w Paryżu. Specjalizację I stopnia z zakresu otolaryngologii ukończyłam w Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie. W ramach specjalizacji prowadziłam badania dotyczące diagnostyki i leczenia raka krtani. Specjalizację II stopnia z zakresu otolaryngologii ukończyłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. W ramach specjalizacji napisałam pracę dotyczącą diagnostyki i leczenia chłoniaka.

Od ponad 20 lat pracuję na stanowisku starszego asystenta w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie na Oddziale Otolaryngologii.

Uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach z zakresu otolaryngologii organizowanych przez Naczelną Izbę Lekarską oraz inne instytucje specjalistyczne krajowe oraz międzynarodowe.

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja laryngologiczna160 zł
Konsultacja + Fiberoskopia220 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.