Dr n. med. Katarzyna Gil

Katarzyna Gil – specjalista kardiologii, członek zespołu niewydolności serca i obrazowania sercowo-naczyniowego w Klinice Kardiologii Inwazyjnej Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Czterokrotna stypendystka Ministra Zdrowia podczas studiów medycznych. Ukończyła z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Warszawski Uniwersytet Medyczny nadał jej z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. Stażystka Cleveland Clinic w Stanach Zjednoczonych. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Do jej głównych zainteresowań należą:

  • obrazowanie w chorobach sercowo-naczyniowych ze szczególnym uwzględnieniem echokardiografii,
  • zmiany strukturalne i ultrastrukturalne (mikrokrążenie wieńcowe, remodeling cytoszkieletu desminy, zmiany mitochondrialne) w idiopatycznej kardiomiopatii rozstrzeniowej,
  • choroby zapalne serca,
  • kardiomiopatia połogowa.
Współautorka abstraktów regularnie prezentowanych na Kongresach Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a także licznych publikacji naukowych i kilku rozdziałów książek o tematyce kardiologicznej.

Wyróżnienia i nagrody Stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej przyznane czterokrotnie na lata akademickie: 2005/2006, 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009 Nagroda Polskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą za pracę „Wpływ zaburzeń gromadzenia desminy w kardiomiocycie na rokowanie odległe u chorych poddawanych biopsji mięśnia sercowego”, 2005 Wyróżnienie za pracę „Planowe stertowanie w pniu głównym lewej tętnicy wieńcowej – rokowanie w zależności od lokalizacji zwężenia” na XXI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej, Gdańsk, Polska, 2007 Znajomość języków obcych Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja lekarska160 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Pani Doktor wykonała echo serca bardzo sprawnie i na nowoczesnym sprzęcie. Wszystko zostało dobrze omówione i opisane. Pani Doktor jest osobą bardzo komunikatywną i odpowiada na wszystkie zadane pytania. Dodatkowo całość odbyła się w bardzo ładnej i czystej klinice. Bardzo polecam.”

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa