Karolina Krajewska

Pracuję obecnie w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie odbywam specjalizację z położnictwa i ginekologii.

Jestem lekarzem z powołania. Położnictwo i ginekologia to nie tylko moja praca, ale także moja pasja. Specjalizuję się w opiece nad ciążą, ze szczególnym nastawieniem na diagnostykę prenatalną. Zdobyłam unikalne umiejętności w tym zakresie, pracując przez dwa i pół roku w Kings College Hospital w Londynie, u boku Profesora Nicolaidesa z Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej).

Choć tylko niektóre mamy narażone są na ciężkie powikłania, odpowiednie badania prenatalne i wczesna ocena ryzyka wystąpienia pewnych nieprawidłowości, są niezwykle istotne dla wszystkich kobiet w ciąży. Specjalizuję się właśnie w ocenie bezpieczeństwa mam i ich maluszków. Dzięki mojej pracy za granicą, i wcześniej w kraju, posiadam duże doświadczenie w diagnostyce ciąż pojedynczych i wielopłodowych, w wykrywaniu wad płodu, w wykonywaniu badań echa serca płodu oraz w postępowaniu w przypadku zaburzeń wzrastania płodu. Moją misją jest zdrowe dziecko i zdrowa mama.

Badanie USG traktuję nie tylko jako diagnostykę, ale również jako spotkanie rodziców ze swoim nienarodzonym dzieckiem. W związku z tym staram się, aby badanie odbywało się w miłej atmosferze i dostarczało przyszłym rodzicom wielu pozytywnych emocji. Dokładam starań także, aby przyszłym rodzicom wszystko profesjonalnie i zarazem zrozumiale wyjaśnić.

Przebieg mojej edukacji i dotychczasowej praktyki zawodowej wygląda następująco. W 2007 roku ukończyłam studia medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz rozpoczęłam pracę zawodową w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. W 2008 roku podjęłam studia doktoranckie, które kontynuowałam równolegle z pracą zawodową w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. W 2013 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.  W grudniu 2013 roku rozpoczęłam pracę w Kings College Hospital w Londynie. W kwietniu 2016 roku, podjęłam na nowo pracę w CSK MSW i kontynuuję specjalizację z położnictwa i ginekologii.

Posiadam certyfikaty medyczne Fetal Medicine Fundation potwierdzające moje umiejętności. Informacje na temat odbytych przeze mnie szkoleń teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez Fetal Medicine Fundation dostępne są na stronie www.fetalmedicine.org.

Dr Karolina Krajewska przyjmuje w Centrum Medycznym Medic House w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Biały Kamień 7.

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna180 zł
USG ginekologiczne TV180 zł
USG ciąży do 10 tc.180 zł
USG ciąży 11-14 tc. "genetyczne"300 zł
USG ciąży po 14 tc.200 zł
USG ciąży 18-22 tc. "połówkowe"300 zł
Echo serca płodu350 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.