Ewa Kaszuba Wojtachnio

Dr Ewa Kaszuba-Wojtachnio jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W trakcie kolejnych lat pracy uzyskała następujące specjalizacje: choroby wewnętrzne, diabetologia i endokrynologia.

Od początku swojej pracy zajmuje się pacjentami ze wszystkimi typami cukrzycy, jest specjalistą zarówno w prowadzeniu pacjentów leczonych jedynie dietą, jak i złożoną terapią hipoglikemizującą z intensywną insulinoterapią włącznie.

W ramach pracy z pacjentami endokrynologicznymi zajmuje się chorobami tarczycy, jak i nadnerczy, nadmiernego owłosienia , a we współpracy z ginekologami, zaburzeniami miesiączkowania, a także otyłością i zaburzeniami potencji. Szczególną grupę wśród jej pacjentów stanowią pacjentki w ciąży i po porodzie.

Opinie o Ewie Kaszubie-Wojtachnio

  • monikaswiecicka4 (ZnanyLekarz)
    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Kaszuby-Wojtachnio, świetny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Diagnoza trafiona w 100% a do tego bardzo miła, rzeczowa osoba!
  • Alina Mackiewicz-Weliczko (ZnanyLekarz)
    Pani doktor ma bardzo profesjonalne ale zarazem ludzkie podejście do pacjenta, tak jak zostałam przyjęta i zbadana podczas mojej pierwszej wizyty zasługuje na najwyższe uznanie. Zostałam właściwie zdiagnozowana i odpowiednio pokierowana w kierunku dalszego leczenia. Bardzo polecam tego lekarza, w 100% zasługuje na najwyższą ocenę.
  • SylwiaD (ZnanyLekarz)
    Świetna! Dociekliwa, zaangażowana, skrupulatna i bardzo miła. Na pierwszej wizycie zrobiła długi wywiad i badanie poznając całą historię choroby. Leczę u Pani dr tarczycę, polecam gorąco.

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja endokrynologiczna180 zł
Konsultacja diabetologiczna180 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.