Dr Aleksandra Księżopolska

Moja praca to jednocześnie moje największe hobby. Jako kobieta, chcę zapewnić swoim pacjentkom kompleksową opiekę, jakiej sama oczekuję od lekarza. Wiem, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i świadomość, że w trudnych sytuacjach otrzymam leczenie najlepsze z możliwych.

Przeprowadzam pacjentki przez wiele etapów ich życia – od kontrolnych wizyt profilaktycznych, rozwiązywania problemów ginekologicznych, doboru antykoncepcji, przez prowadzenie ciąży, opiekę poporodową, aż do problemów związanych z okresem przekwitania.

Na co dzień pracuję w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa. Dzięki stypendiom w USA - Cincinnati Children’s Hospital i przychodni w Mason, Ohio oraz we Francji - Univeristé Bordeaux - Segalen, mogę przyjmować pacjentki mówiące po angielsku i francusku.

Posiadam certyfikat FMF do wykonywania badań w I trymestrze ciąży, certyfikat IOTA (ocena guzów przydatków w USG). Jestem w trakcie zdobywania certyfikatu USG PTGIP. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności są dla mnie podstawą do realizacji swojej pasji, dlatego regularnie uczestniczę w licznych konferencjach i kongresach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Cennik

Ceny przykładowych usług:

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna180 zł
USG ginekologiczne180 zł
USG ciąży do 10 tc.180 zł
USG ciąży od 11 tc. "kontrolne"250 zł
USG ciąży 11-14 tc. "genetyczne"300 zł
USG ciąży 18-22 tc. "połówkowe"300 zł
USG ciąży 28-32 tc. "3 trymestru"300 zł
Cytologia50 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

„Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, która okazała się problematyczna ze względu na nieprawidłowości nefrologiczne u dziecka. Przez cały czas czułam się w pełni zaopiekowana, dzięki czemu łatwiej było mi przetrwać ten trudny czas niepewności. Miałam to szczęście, że Pani Doktor odbierała mój poród, a w kolejnych dniach odwiedzała mnie by sprawdzić mój stan zdrowia (była konieczność przetoczenia krwi). Przy kolejnych wizytach bardzo wspierała mnie na mojej drodze laktacyjnej. Szczerze polecam wszystkim przyszłym mamom, szczególnie jeśli szukają lekarza z powołaniem, który patrzy na kobietę całościowo, a nie tylko przez pryzmat kolejnego usg.”

Dominika

Opieka zdrowotna to nasza misja

22 253 77 77

recepcja@medichouse.pl

Biały Kamień 7
02-593 Warszawa