Moja praca to jednocześnie moje największe hobby. Jako kobieta, chcę zapewnić swoim pacjentkom kompleksową opiekę, jakiej sama oczekuję od lekarza.  Wiem, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i świadomość, że w trudnych sytuacjach otrzymam leczenie najlepsze z możliwych.

Przeprowadzam pacjentki przez wiele etapów ich życia – od kontrolnych wizyt profilaktycznych, rozwiązywania problemów ginekologicznych, doboru antykoncepcji, przez prowadzenie ciąży, opiekę poporodową, aż do problemów związanych z okresem przekwitania.

 

Na co dzień pracuję w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa. Dzięki stypendiom w USA – Cincinnati Children’s Hospital i przychodni w Mason, Ohio oraz we Francji – Univeristé Bordeaux – Segalen, mogę przyjmować pacjentki mówiące po angielsku i francusku.

Posiadam certyfikat FMF do wykonywania badań w I trymestrze ciąży, certyfikat IOTA (ocena guzów przydatków w USG). Jestem w trakcie zdobywania certyfikatu USG PTGIP.  Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności są dla mnie podstawą do realizacji swojej pasji, dlatego regularnie uczestniczę w licznych konferencjach i kongresach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Rezerwacja

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ginekologiczna160 zł
USG ginekologiczne TV150 zł
Powyższe ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.